Skutečně "americké" vířivky

Vířivky značky CalderaSpas patří v USA od založení značky v roce 1976 k nejdůvěryhodnějším výrobkům na trhu vířivek a pravidelné získávají prestižní ocenění Consumers Digest Best Buy.

Výrobce vířivek Watkins Wellness je vedoucí společností nejen v oblasti technologií a inovací, ale také v oblastech wellness, aquatic fitness a zdravého životního stylu. 

Poradíme vám
Americké vířivky - sídlo Watkins wellness

Americká tradice od roku 1976

Vířivky značky CalderaSpas vyráběné v San Diegu patří mezi tradiční americké značky vířivek. Vyrábí se v moderním závodě na několika linkách, které se s vývojem průběžně inovují a zaručují tu nejvyšší kvalitu výroby pro všechny modelové řady. Všichni, kdo za vývojem a výrobou vířivek stojí jsou vířivkoví nadšenci a snaží se o výrobu těch nejlepších vířivek na světě.

Americké vířivky - vyrobeno 1000000 vířivek

Více než 1 000 000 vířivek

Výrobní závod Watkins Wellnes oslavil 20. září 2011 výrobu milioného kusu vířivky. Vířivka vyrobená s pořadovým číslem 1 000 001 byl model Cantabria.

Americké vířivky - sklad ve výrobním závodu

Zázemí velké společnosti

Klidně můžete relaxovat bez obav o funkčnost a zajištění servisu vaší vířivky. Watkins Wellness je firma s dlouholetou tradicí a zajištěnou budoucností.

Budoucnost relaxace

Budoucnost vířivek značky CalderaSpas vlastně již začala. V roce 2017, při příležitosti čtyřiceti let od založení značky byla vytvořena ve spolupráci s BMW DEsignworks zcela nová řada vířivek Utopia. Tyto vířivky mají nové, revoluční obložení Avante z kompozitních materiálů, jedinečný design skořepiny a nové elektronické vybavení. Řada těchto nových komponentů je použita i ve střední řadě vířivek Paradise.

Americké vířivky - obložení Avante

Revoluční obložení Avante

Obložení inspirované přírodním kamenem vyrobené z kompozitu dává vířivkám Utopia neopakovatelný styl, který je ozdobou každého místa.

Americké vířivky - sklad ve výrobním závodu

Pohodlí při relaxaci na druhou

Vířivky CalderaSpas jsou pohodlím sedadel relaxačních míst pověstné. Nový design skořepiny modelů Utopia dává pohodlí úplně nový rozměr.

Potřebujete více informací?

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.