Connextion

příslušenství CalderaSpas

Prostřednictvím Connextion™ Remote Spa Monitoring System, vy a váš místní prodejce můžete sledovat stav vaší vířivky z téměř libovolného místa na světě pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Systém poskytuje informace a umožňuje ovládání funkcí vířivky v reálném čase. S funkcí VirtualValet a předplacenou službou může váš místní prodejce dostávat upozornění ze systému a reagovat, když se objeví problémy.

Poradíme vám

Stálý přehled o vířivce odkudkoliv

S předplacenou službou Connextion je mnohem snazší starat se o svojí vířivku, když nejste v její blízkosti. To je obzvláště užitečné pro vířivky na chatách a chalupách, nebo často cestující lidé mohou sledovat vířivku odkudkoliv. Connection nabízí více než jen informace a okamžité upozornění, pokud nastane problém. Také umožňuje ovládat vybrané funkce vířivky na dálku. Nejlepší ze všeho je, že Connection vám dává jistotu, že vaše vířivka funguje správně a v případě potřeby přijede servis. Connection Remote Monitoring System Spa je k dispozici jako možnost instalovaná prodejcem do všech modelů vířivek Caldera.

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.