Jedinečný styl

Proč vybrat právě vířivku CalderaSpas

Každý si může vybrat vířivku Caldera podle svých požadavků a představ. Máme rozmanitý výběr velikostí a tvarů vířivek. Jednotlivá barevná provedení obložení a skořepiny je možné libovolně kombinovat. Vodopád Acquarella a zónové osvětlení pak podtrhují celkový styl. Naše vířivky jsou ozdobou každého místa a známkou dobrého vkusu jejich majitelů.

Poradíme vám

Máme vířivky všech velikostí

Značka CalderaSpas dokáže svým širokým sortimentem uspokojit požadavky každého zájemce o vířivku. Od dvoumístných modelů Celio nebo Kauai vhodného do koupelny nebo na balkón přes běžné velikosti až po naší ‚vlajkovou loď‘ CANTABRIA pro ty nejnáročnější uživatele a velké rodiny. V naší nabídce nalezne každý tu svojí vysněnou vířivku.

Barevné kombinace pro každý vkus

Barevná provedení skořepiny a obložení vířivek Caldera umožní každému vybrat si vířivku přesně podle jeho vkusu. Barvy obložení jsou vhodné pro kombinaci se všemi druhy exteriéru i interiéru. Barva vnitřní skořepiny pak umocní zážitek z relaxace. S námi se každý pěkně vybarví.

Každá nálada má svojí barvu

Osvětlení SpaGlo ve vířivkách Caldera funguje v nezávislých zónách. Má 6 barev a každá z nich má na lidský organizmus jiný účinek. Modrá podporuje koncentraci, červená povzbuzuje vitalitu a krevní běh, fialová pomáhá při stresu, zelená podporuje duševní pohodu, … Vyberte si svojí barevnou náladu.

Vodopád Acquarella – další rozměr relaxace

Lidstvo vždy fascinoval zvuk vodního proudu padajícího na hladinu. Proto měli Římané vodní hodiny, proto se staví vodotrysky a fontány. Lidé se jezdí dívat na Niagarské vodopády a obdivují horské potoky, kde voda divoce skáče přes kameny. A tohle všechno v sobě ukrývá náš vodopád Acquarella. Nechte šumění vody odnést vaše problémy pryč.

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.