Originální příslušenství

Vzhledem k tomu, že vířivky CalderaSpas vymýšlejí a vyrábějí lidé, kteří jsou sami vířivkovými nadšenci, navrhli k vířivkám celou řadu příslušenství, které je vyvíjeno současně s vířivkami a je jejich nedílnou součástí. Není proto nutné shánět řešení jiných výrobců a je zaručeno, že příslušenství ke všem vířivkám pasuje.

Poradíme vám

Jednoduchá manipulace s krytem

Manipulace s termoizolačním krytem zejména větších vířivek je černou můrou každého majitele. To však neplatí pro majitele vířivek CalderaSpas. Kryty všech modelů vířivek jsou vyrobeny tak, aby bylo možné použít u libovolné vířivky jeden z dodávaných typů zvedáků krytu.

Schůdky pro snadný přístup

Schůdky jsou jedním ze základních příslušenství volně stojících vířivek. Jsou důležité pro pohodlný vstup do vířivky a také z důvodu bezpečnosti. Máme pro vás schůdky ve třech provedeních, které odpovídají materiálu a barvě obložení vířivky.

CoolZone -používejte vířivku více v létě

Zatímco mnoho uživatelů vířivek raději udržuje vodu teplou po celý rok, někteří lidé se chtějí v letním období ve svých vířivkách ochladit. Nyní existuje u vířivek Caldera způsob, jak vodu ochladit a najít pro vířivku větší využití během těchto měsíců.

Connextion - kontrola vířivky odkudkoliv

Prostřednictvím Connextion™ Remote Spa Monitoring System, vy a váš místní prodejce můžete sledovat stav vaší vířivky z téměř libovolného místa na světě pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Systém poskytuje informace a umožňuje ovládání funkcí vířivky v reálném čase.

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.