Domů » Originální příslušenství » Manipulace s krytem

Manipulace s krytem

Manipulace s termoizolačním krytem zejména větších vířivek je černou můrou každého majitele. To však neplatí pro majitele vířivek CalderaSpas. Kryty všech modelů vířivek jsou vyrobeny tak, aby bylo možné použít u libovolné vířivky jeden z dodávaných typů zvedáků krytu. Práce s krytem je velmi snadná i u největšího modelu Cantabria a zvládne jí každý.

Při použití zvedáku není nutné kryt pokládat na zem a ten je tak chráněn kryt před zašpiněním nebo poškozením.

Zvedák krytu ProLift II

Pro snadnou manipulaci s krytem má zvedák ProLift II kolébku a dvě postranní táhla. Vzhledem k použití pneumatického posilovače je potřeba pouze minimální použití síly. Tento typ zvedáku potřebuje pro svojí funkci za vířivkou prostor 61 cm.

Zvedák krytu ProLift III

Robustní zvedák krytu ProLift III prauje na stejné principu jako zvedák ProLift II, ale používá dva pneumatické posilovače. Tím je zaručena snadná manipulace a minimálné použití síly pro manipulaci s kryty i těch největších vířivek v naší nabídce. Potřebuje za vířivkou prostor 61 cm.

Zvedák krytu ProLift IV

Pro terasy, altány, zapuštěné instalace a ostatní umístění vířivky, kde je okolo omezený prostor máme k dispozici zvedák krytu ProLift IV. ten umožňuje složení krytu svisle a těsně za horní hranpou vířivky. Potřebný prostor za vířivkou je v tomto případě pouze 18 cm.

Domů » Originální příslušenství » Manipulace s krytem

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness pouze u nás.

Přijďte to vyzkoušet

Sledujte aktuální akce

Pin It on Pinterest