Proč právě CalderaSpas

Výroba vířivek Caldera má dlouhou a úspěšnou tradici. Existuje mnoho důvodů, proč tomu tak je. Po celou dobu existence značky jsou ale chápány jako nejdůležitější tyto tři vlastnosti vířivek – NAPROSTÉ POHODLÍ, DOKONALÁ FUNKCE a JEDINEČNÝ STYL.

Poradíme vám

Zvolte naprosté pohodlí

Sedadla vířivek Caldera mají tvary, které padnou každé postavě. Nejsou příliš těsná a umožňují pohodlnou relaxaci. Promyšleně umistěné masážní trysky a správná síla jejich proudů vody je ještě umocněná efektem jedinečného systému Kruhové terapie (Hot Tub Circuit Therapy). Kdo to jednou zkusí, propadne tomu napořád.

Užívejte dokonalé funkce

Vířivky CalderaSpas se neobyčejně snadno ovládají a jejich příslušenství vám zásadně usnadní život. Mají propracovaný systém péče o kvalitu vody podle hesla ‚nejlepší údržba je žádná údržba‘. A k tomu jsou velmi tiché a mají nízkou spotřebu. Vířivky Caldera fungují, vy si jenom užíváte.

Dopřejte si jedinečný styl

Každý si může vybrat vířivku Caldera podle svých požadavků a představ. Máme rozmanitý výběr velikostí a tvarů vířivek, barevných provedení obložení a skořepiny. Vodopád Acquarella a zónové osvětlení pak podtrhují celkový styl. Naše vířivky jsou ozdobou každého místa a známkou dobrého vkusu jejich majitelů.

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.