Venkovní vířivka

Venkovní vířivka je snem každého milovníka relaxace a zábavy. Je to prostor pro odpočinek po práci nebo sportu a místo, kde se kromě společné zábavy dají vést upřímné rozhovory.

Venkovní vířivka musí mít styl, kterým zapadá do prostoru, kde je umístěna. Musí být precizně a kvalitně vyrobena. Její sedadla a trysky musí poskytovat stoprocentní relaxaci. Velmi důležité jsou také nízké náklady na provoz.

Vířivky CalderaSpas všechny tyto vlastnosti mají.

Poradíme vám
Venkovní vířivka CalderaSpas Cantabria

Venkovní umístění vířivky

Venkovní umístění vířivky poskytuje řadu možností, jak vířivku zakomponovat do okolního prostoru. Při dodržení několika jednoduchých pravidel je možné vířivky CalderaSpas vkusně zakomponovat do prostoru za domem, do terasy, do zahrady, na střechu domu. Díky promyšlenému konstručnímu řešení a řadě příslušenství je řešitelné každé umístění.

Venkovní vířivka stojící v prostoru.

Vířivka stojící v prostoru

Běžně se venkovní vířivky jednoduše postaví na připravený podklad, který musí splňovat požadované parametry. Takto umístěná vířivka je dominantní vůči svému okolí a obvykle vyžaduje dostatek okolního prostoru. Použití schůdků je nutností, u větších vířivek je vhodné mít zvedák krytu.

Venkovní vířivka stojící u zdi:

Vířivka stojící u zdi

Vířivka stojící na úrovni okolního terénu umístěná u stěny domu, plotu, atd. ztrácí svojí převahu v okolním prostoru. Pro tento typ umístění jsou opět nutností schůdky a speciální typ zvedáku krytu, který nepotřebuje prostor pro sklopení krytu vedle vířivky.

Venkovní vířivka částečně zapuštěná.

Částečně zapuštěná vířivka

Částečné zapuštění vířivky pod úroveň okolní podlahy má několik výhod. Velká vířivka ztrácí optickou převahu v prostoru a zdá se menší. Pro vstup a výstup z vířivky není nutné používat schůdky. Použití zvedáku krytu je nutné řešit individuálně, ale všechny typy jsou použitelné. Vířivky CalderaSpas mají technologii na jednom místě, což je pro toto umístění obzvláště výhodné.  

Venkovní vířivka zcela zapuštěná.

Zcela zapuštěná vířivka

Úplné zapuštění vířivky do okolní okolní podlahy je velmi elegantní řešení. V některých detailech je ale trochu nepraktické. V případě nepříznivého počasí se vstup nebo výstup z vířivky neobejde bez sedu nebo dotyků s mokrou podlahou okolo a v zimních měsících je to se sněhem vyloženě nepříjemné. Oproti vířivce částěčně zapuštěné je nutné více uklízet sníh.  

Venkovní vířivka na střešní terase.

Vířivka na střešní terase

Ojedinělým, ale velmi působivým je umístění vířivky na střešní terasu. Úžasný výhled, který toto umístění poskutuje je báječný hlavně při relaxačním využití vířivky. Transport vířivky na střechu bývá poněkud náročnější, s nutností použít jeřáb nebo vrtulník, ale výsledek stojí za to. A nemusí to být právě na pražských Vinohradech.

Venkovní vířivka CalderaSpas v zimě pod sněhem.

Náklady na provoz

Náklady na provoz venkovní vířivky jsou alfou a omegou při jejím výběru. Vířivky CalderaSpas splňují ty nejpřísnější podmínky stanovené CEC – vládní agenturou USA, zaměřenou na energetickou náročnost veškerých elektrických zařízení. Všechny modely jsou dlouhodobě auditovány a mají energetický štítek. Watkins Wellnes jako jeden z největších světových výrobců na tomto procesu a tvorbě norem pro vířivky aktivně spolupracuje. 

Venkovní vířivka - logo CEC.

Energetický audit

Všechny vířivky CalderaSpas prošly energetickým auditem s těmi nejlepšími výsledky a jsou vybaveny energetickým štítkem. Velmi nízká energetická náročnost se samozřejmě projeví v dlohodobých nákladech na provoz..

Venkovní vířivka - elektroměr.

Potvrzeno v praxi

Výsledek ročního měření spotřeby elektrické energie vířivky CalderaSpas Tahitian při běžném rodinném provozu v náročném horském prostředí Beskyd. Výsledek, se kterým byl majitel spokojený.

Venkovní vířivka - logo FiberCor.

Revoluční izolace

Všechny vířivky CalderaSpas jsou v celém prostoru vyplněny revoluční izolací FiberCor. Tato izolace má 4x vyšší izolační vlastnosti než běžně používaný polyuretan a díky tomu jsou vířivky velmi energeticky úsporné.

Venkovní vířivka - termoizolační kryt na míru.

Dokonalý izolační kryt

Výborné termoizolační vlastnosti vířivek CalderaSpas souvisí také s vynikajícími vlasnostmi jejich krytů. Tyto kryt nepocházejí z hromadné výroby, ale jsou navrženy a vyrobeny přesně na míru každému modelu vířivky.

Potřebujete více informací?

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.