Domů » 20 minut relaxace » Kruhová terapie

Kruhová terapie

Komplexní přístup k relaxaci celého těla ve vířivkách CalderSpas

Každý občas používá vířivku pouze k tomu, abyste se v klidu uvolnil, možná si jen poležel bez masáže. Jindy naopak chce aktivní, pronikavou masáž, která uvolní napětí z unavených svalů nebo urychlí obnovu sil.

Tvar sedadel a umístění trysek ve vířivkách CalderaSpas bylo pečlivě a strategicky navrženo s přihlédnutím ke komplexní masáži celého těla. Každé relaxační místo ve vířivce je určeno pro práci s jinou svalovou skupinou a poskytuje hlubokou masáž tam, kde ji nejvíce potřebujete.

Je to podobné cílenému tréninkovému přístupu, který používají certifikovaní osobní fitness trenéři a který zajistí, že při tréninku se dostane na všechny hlavní svalové skupiny těla. Naše Kruhová terapie pracuje ve stejném principu, tedy každé sedadlo se zaměřuje vždy na jednu svalovou skupinu. Postupným procházením sedadel vířivky tak můžete masírovat svaly na krku a ramenou, velké svaly na zádech, dolní části zad, stehna, kyčle a nohy. Nastavením trysek také můžete řídit intenzitu masáže – od hluboké, pronikavé masáže až po uklidňující, uvolňující a lehký dotek. Podívej se na tohle video:

Kruhová terapie

Jaké účinky mají jednotlivá relaxační místa na lidské tělo

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness najdete jenom u nás

Sledujte aktuální akce

Pin It on Pinterest