Domů » Proč vířivky CalderaSpas

Proč vířivky CalderaSpas?

Jsou to nejlepší vířivky díky kombinaci pohodlí, designu a funkce

Na trhu je dnes mnoho značek vířivek. Když se však začnete zabývat detaily tak zjistíte, že výběr je výrazně užší. Pokud chcete vířivku, která vás pokaždé zbaví napětí a stresu, která vám obnoví unavené svaly a odmění vás hlubokým spánkem, je vaše hledání u konce. Tohle všechno dohromady vám poskytne pouze vířivka Caldera Spas. Naším cílem vždy bylo vytvořit nejlepší vířivky – nejpohodlnější, energeticky úsporné a vysoce výkonné. Tohle všechno vám můžeme nabídnout!

NAPROSTÉ POHODLÍ

Nejlepší vířivky musí být pohodlné. Při návrhu vířivky považujeme pohodlí za zásadní vlastnost , protože tvar sedadel zajišťuje dokonalou relaxaci a posiluje účinnost masáže.
Další informace

JEDINEČNÝ DESIGN

Nejlepší vířivky jsou navrženy tak, aby povzbuzovaly emoce. Od bohatých barev a moderního stylu obložení, až po tvarování sedadel, vše slouží k uklidnění a potěšení.
Další informace

DOKONALÁ FUNKCE

Nejlepší vířivky musí dlouhodobě spolehlivě fungovat. Proto jsou vířivky CalderaSpas vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují roky bezproblémového používání.
Další informace

Nejlepší vířivky mají svůj styl

Ponořit se do teplé vody ve vířivce CalderaSpas je zážitek, který probouzí všechny smysly. Všechny detaily vířivky, od stylového designu až po ladné křivky jejích sedadel, jsou určeny k odpočinku a ke zklidnění mysli a těla.

Podívejte se na toto video, kde uvidíte, jak do každé vířivky vkládáme pohodlí, design a funkčnost.

Jsme unešeni svojí prací, protože víme, jak efektivně vířivky odstraňují napětí z těla a mysli, uvolňují svaly, podporují flexibilitu a potlačují bolest. Jako vířivkoví nadšenci věříme, že hydroterapie podporuje pozitivní změny každého, kdo vířivku používá. Tato víra má velký vliv na to, jak naše vířivky navrhujeme a vyrábíme.

Navrhujeme pro pohodlí
Vířivka by měla být místem, které slouží k uvolnění svalů celého těla a všech oblastí, kde vzniká stres a napětí. Ve vířivkách CalderaSpas naleznete řadu trysek, které uklidňují svaly a pomáhají uvolnit napětí. Sedadla vířivek CalderaSpas jsou pečlivě tvarovaná a navržená tak, aby uvolnila tlak a udržela vás v sedu, i když jsou trysky zapnuté. Není divu, že naše vířivky jsou pro považovány za nejpohodlnější.

Navrhujeme pro design
Skvělý design je uklidňující. Je to doplněk, který zvyšuje zážitek, zlepšuje uklidňující účinky a způsobuje, že obyčejné se stává výjimečným. Jak otázky návrhukaždého detailu ovlivňují celkový zážitek? Doplňky a vlastnosti, jako je LED osvětlení, příjemné šumění  vodopádu anebo hudební systém vám umožní užít si odpočinek přesně podle vašich představ.

Navrhujeme pro funkci
Vířivky Caldera jsou pečlivě zkonstruovány pro léta bezstarostného každodennímu používání. Výsledkem jsou jedny z nejlepších vířivek na trhu, s vysoce kvalitními díly, výkonným topením, čerpadly a dalšími součástmi, stejně jako odolnou, zesílenou akrylovou skořepinou. Neustále pokračujeme v inovacích a zlepšování našich návrhů, postupů a hledáme energeticky účinných technologií, jako je např. naše nová izolace FiberCor®.

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek - 16 let na trhu.

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness pouze u nás.

Přijďte to vyzkoušet

Přijďte si k nám vyzkoušet vířivky CalderaSpas.

Pošleme vám katalog

Pošleme vám aktuální katalog vířivek CalderaSpas.

Pošleme vám katalog

Pošleme vám aktuální katalog vířivek CalderaSpas.

Přijďte to vyzkoušet

Přijďte si k nám vyzkoušet vířivky CalderaSpas.

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek - 16 let na trhu.

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness pouze u nás.

Pin It on Pinterest