Dokonalá funkce

Proč vybrat právě vířivku CalderaSpas

Vířivky CalderaSpas se neobyčejně snadno ovládají a jejich příslušenství vám zásadně usnadní život. Mají propracovaný systém péče o kvalitu vody podle hesla ‚nejlepší údržba je žádná údržba‘. A k tomu jsou velmi tiché a mají nízkou spotřebu. Vířivky Caldera fungují a vy si jenom užíváte.

Poradíme vám

Ovládání vířivky nikdy nebylo tak snadné

Bojíte se, že nezvládnete otevřít kryt vířivky. Znáte ty případy, kdy výrobce ve snaze ušetřit za každou cenu dává každému knoflíku ovládání několik funkcí a vy nikdy nevíte, jak právě tu potřebnou funkci vyvolat? To není případ ovládání vířivek Caldera. My jsme to vymysleli, vy odpočívejte. Lehkost otevření krytu na následujícím videu.

Péče o vodu nebyla nikdy jednodušší

Voda ve vířivkách Caldera je vždy křišťálově čistá a svěží. Je to tím, že vířivka je vybavená prostředky a technologiemi, které pracují na přírodním principu a omezují používání chemických přípravků na minimum. Navíc tato péče o kvalitu vody probíhá zcela automaticky. Pečujte o sebe, zbavili jsme vás starostí.

Technologie snižuje náklady na provoz

Vířivky Caldera jsou výborně izolovány jedinečným materiálem FiberCor™. Jejich spotřeba energie je garantována Calirnia Energy Commision – státním úřadem pro energetický audit. Technologie použitá pro ošetření vody s ozonizací a ionty stříbra umožňuje omezení spotřebu přípravků. S námi ušetříte na jiná potěšení.

Věříme si – máme rozsáhlé záruky

Záruky na vířivky Caldera zajišťují bezproblémové užívání vířivky po řadu let. Materiálům, technologii a výrobě v našem závodě věříme do té míry, že i na běžné díly dáváme sedmiletou záruku. Investice do vířivky Caldera je sázkou na jistotu. Ve vířivkách Caldera relaxujete s klidem.

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.