Naprosté pohodlí

Proč vybrat právě vířivku CalderaSpas

Všichni majitelé vířivek CalderaSpas se shodnou na jednom – naše vířivky jsou neobyčejně pohodlné. Sedadla mají tvary, které padnou každé postavě. Nejsou příliš těsná a umožňují pohodlnou relaxaci. Promyšleně umistěné masážní trysky a správná síla jejich proudů vody je ještě umocněná efektem jedinečného systému Kruhové terapie (Hot Tub Circuit Therapy).

Poradíme vám

Základem účinné relaxace je pohodlí

Sedadla relaxačních míst vířivek CalderaSpas jsou navržena tak, aby maximálni podporovala hydroterapii. Svými rozměry a tvary umožňují užívat si jejich naprosté pohodlí každému ve vířivce bez rozdílu výšky postavy.

Správné trysky pro hydromasáž

Vířivky CalderaSpas využívají pro hydromasáž celé řady unikátních trysek. Tyto trysky jsou konstruovány s ohledem na správné působení proudu vody při hydroterapii na vybraných místech lidského těla. Trysky jsou v relaxačních místech strategicky umístěny a tvoří ucelený systém Kruhové terapie.

Nikoliv množství trysek, ale umístění je důležité

Legendární masáž ve vířivkách Caldera je výsledkem přesného umístění trysek v místech, kde je účinek optimální. V každém sedadle ve vířivce tak trysky provádějí masáž určitých svalů lidského těla. Umístění trysek je výsledkem dlouholeté zkušenosti a spolupráce s předními odborníky.  Více v následujícím videu.

Proč tolik pomáhá Kruhová terapie?

Když vám osobní trenér připraví zvláštní sérii cviků, tzv. kruhový trénink, dosáhnete dříve stanoveného cíle. Ve vířivkách Caldera jsou relaxační místa optimalizovaná pro různé skupiny svalů. Přesouváním z místa na místo pak dostanou všechny svalové skupiny těla kompletní, uklidňující masáž. Více v následujícím videu.

Vířivka, to nejsou jenom trysky

Základem odpočinku i zábavy ve vířivce je samozřejmě hydroterapie, i když často stačí pouze natáhnout se do teplé vody a odpočívat. Právě v tomto okamžiku se významně uplatní další podněty pro sluch, zrak i čich. Vybavení vířivek Caldera tak umožňuje zapojit do relaxace všechny smysly. Slyšíte ten vodopád, vidíte ty barvy, …?

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.