Správný čas pořídit si vířivku

Podzim je nejlepším obdobím pro pořízení vířivky. Toto období je skvělou přípravou na zimní využití vířivky. Chladné počasí přímo vybízí k ponoření do teplé vody a masáži, která zbaví stresu a dá odpočinout unavenému tělu. V brzkém večeru pak krásně vynikne náladové vícebarevné osvětlení.

Vyberte si vířivky za super ceny

Rádi bychom dopřáli každému zájemci skvělý relaxační zážitek ve vířivce CalderaSpas. Řada lidí nás navštívila na veletrhu FORARCH a měla možnost pořídit si vířivku za jedinečnou cenu. Pro ty zájemce o vířivku, kteří na veletrhu nebyli jsme připravili stejně výhodnou cenovou nabídku.

Jan Culek

Jan Culek

zavolejte mi na 602 160 824

K nám si můžete přijít vybrat vířivku kdykoliv. Zavolejte a domluvte si individuální termín. Po domluvě můžete přijet večer po práci, nebo během víkendu, pokud se vám to více hodí. Vezměte si plavky – u nás si můžete vířivky samozřejmě vyzkoušet.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Pošleme vám katalog a aktuální ceník

Ta nejlepší relaxace pro vás i vaše blízké

Přijďte si vířivky vyzkoušet!

Logo Galerie vířivek

Vířivky CalderaSpas vám přináší Galerie vířivek - wellness, fitness. Již více než 10 let nabízí tento venkovní concept store ty nejlepší značky vířivek a mění životy svých zákazníků k lepšímu.